• doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • strefamiszcza.htw.pl

• Spacer po moim świecie.

. Brytyjczyk Mark Cavendish z grupy htc-Columbia wygrał piąty etap wyścigu kolarskiego Tour de France, którego trasa liczyła 187, 5 km i. 22 sierpnia. Tour of Ireland. Kolarz Mark Cavendish i dwie hostessy. Jedna z nagród za wygranie drugiego etapu.

. Mark Cavendish, który wjechał za linię mety jako pierwszy, założy dziś podczas kolejnego etapu czerwoną koszulkę lidera. . Mark Cavendish (ur. 21 maja 1985 w Laxey na Wyspie Man) jest brytyjskim kolażem szosowym i kolażem torowym, dwukrotnym mistżem świata w.

Nazwisko i imię: Mark Cavendish Data urodzenia: 21/05/1985. Wzrost: 175 cm. Waga: 69 kg. Warning: mysql_ fetch_ array(): supplied argument is not a valid. Brytyjski kolarz Mark Cavendish, zawodnik grupy t-Mobile po finiszu z peletonu wygrał drugi krok kolarskiego wyścigu dookoła Beneluxu. Sport-CoSięStało. Pl-Najwięcej najszybszych wiadomości-wszystkie wiadomości z polskiego internetu w jednym miejscu.Brytyjski kolarz Mark Cavendish zmienił opinię na temat swoich szans w niedzielnym wyścigu o mistrzostwo świata w Geelong koło Melbourne.Mark Cavendish-la Tour de France 2009, słuchaj, przeglądaj i pobierz mp4, Wyszukiwarka plików mp3 i mp4. Na stronie znajdziesz setki tysięcy plików audio,. Wyścig Solidarności Mark Cavendish wygrał trzeci etap Brytyjczyk Mark Cavendish Team Sparkassewygrał w Kielcach po finiszu z peletonu trzeci.

Brytyjczyk Mark Cavendish (Team Columbia) zwyciężył w setnej edycji klasyku kolarskiego Mediolan-San Remo, rozegranego na dystansie 298 kilometrów

. Znów się udało-Mark Cavendish dojechał pierwszy w trzecim etapie Tour de France 2009. Jak widać na powyższym zdjęciu, w przeciwieństwie do.Mark Cavendish-bufon, brutal i arogant. Sport, czw. 06/17/2010-09: 19. Nikt nie kwestionuje sprinterskich umiejętności Marka Cavendisha,. Brytyjski kolarz Mark Cavendish zmienił opinię na temat swoich szans w niedzielnym wyścigu o mistrzostwo świata w Geelong koło Melbourne.. Brytyjczyk Mark Cavendish z ekipy htc-Columbia wygrał w piątek w Burgos 13. Etap wyścigu kolarskiego Vuelta a Espana.
    . Serwis Sportowy Sport Fakty-wiadomości sportowe dzień po dniu. Najnowsze wiadomości, wydarzenia, aktualności ze sportu z Polski i ze
    . Start w wyścigu dookoła Szwajcarii potwierdzili m. In. Amerykanin Lance Armstrong i Brytyjczyk Mark Cavendish. Kolarstwo szosowe. Gueugnon (pap)-Brytyjczyk Mark Cavendish z grupy htc-Columbia wygrał w miejscowości Gueugnon, po finiszu z peletonu, szósty etap wyścigu kolarskiego Tour . 1 Mark Cavendish (GBr) Team Columbia-Highroad 25 pkt 2 Tyler Farrar (usa) Garmin-Slipstream 20 3 Alessandro Petacchi (Ita) lpr Brakes

. Brytyjczyk Mark Cavendish z Team htc-Columbia wygrał 18. Etap z. Mark Cavendish (Wielka Brytania/Team htc-Columbia)-4: 37. 09

. Po 1. Etapie liderem został Brytyjczyk Mark Cavendish, specjalista od sprintu z ekipy htc-Columbia, który jako pierwszy minał linię mety w. Brytyjczyk Mark Cavendish z grupy htc-Columbia wygrał w miejscowości Gueugnon, po finiszu z peletonu, szósty etap wyścigu kolarskiego Tour.